LICENCJA - Insurance Auto Auction, Inc
wersja PL

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń 780 130 100
Serwis dla kupujących

Najczęściej zadawane pytania

O firmie AIIA

Czym są aukcje ubezpieczeniowe AIIA ?
Auto Insurance Auctions ( AIIA.pl ) na licencji Insurance Auto Auction, Inc będąca wiodącą firmą zajmującą się aukcjami samochodowymi w USA i Kanadzie, sprzedającą wszelkiego rodzaju pojazdy m.in: samochody, motocykle, SUV-y, łodzie itd... Łącząca równocześnie aukcje na żywo z internetowymi licytacjami. Na aukcjach oferowane są pojazdy głównie uszkodzone (kolizja, kradzież, gradobicie, uszkodzenie mechaniczne, itp ) z firm ubezpieczeniowych, banków oraz wypożyczalni aut w 150 centrach aukcyjnych na terenie całych Stanów Zjednoczonych oraz Kanady.
Jak skontaktować się z AIIA ?
Auto Insurance Auctions (AIIA) posiada zespół przeszkolonych pracowników, którzy pomagają kupującym. Nasz Dział Obsługi Klienta w PL w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące rejestracji konta, naszej strony internetowej oraz wszelkich kwestii związanych z Twoim dostępem do licytacji.
Jak zacząć ?
Wyszukaj pojazdy, a następnie zarejestruj się jako kupujący ( konta: Bezpłatne, Publiczne oraz Biznes ), lub od razu podejmij współpracę z jedną z rekomendowanych firm transportowych zakładka Transport ,które pomogą w procesie bezpiecznego wyboru i oceny wybranego pojazdu oraz kolejno sprowadzenia do kraju i jednocześnie zajmą się wszystkimi rozliczeniami po stronie USA, odprawami celnymi, transportem, itd..
Czy zakup na AIIA jest bezpieczny ?
Licytacja oraz zakup jest w pełni bezpieczny, zarówno przy wyborze pojazdu jak i przy płatnościach realizowanych przez autoryzowane Firmy transportowe. Dodatkowo wybrany przez Państwa pojazd nawet już po złożeniu oferty Max-Bid przed wejściem Państwa oferty na licytację jest sprawdzany pod względem dokumentacji zarówno przez przeszkolonego pracownika AIIA,pl jak i dodatkowo przez pracownika firmy transportowej z którą podpisali Państwo umowę. Należy jednak pamiętać, że odpowiedzialność za wybór pojazdu z aukcji pozostaje wyłącznie po Państwa stronie i zawsze należy konsultować taki wybór z pracownikiem firmy transportowej lub Państwa Warsztatem, który będzie naprawiał pojazd po sprowadzeniu do kraju.